10 יתרונות בריאותיים של מלפפונים
מאת אלכסנדרה דו טויט

(NaturalNews) מלפפונים הם הירק הרביעי המעובד ביותר בעולם וידוע כאחד המזונות הטובים ביותר לבריאות הכללית של גופך, המכונה לעתים קרובות מזון -על. מלפפונים מרוססים לרוב בחומרי הדברה ולכן חשוב לקנות אורגני או אפילו טוב יותר, הגדל אותם בעצמך.

להלן 10 יתרונות של מלפפונים:

1. קוויק אוסף אותי-מלפפונים הם מקור טוב לוויטמינים B. הניחו את המשקאות והקפה שלכם ואכלו פרוסת מלפפון.

2. מייבש מחדש את הגוף ומחדש ויטמינים יומיים – מלפפונים הם 95 אחוז מים, ושומרים על התייבשות הגוף תוך עזרה לגוף לחסל רעלים. למלפפונים יש את מרבית הוויטמינים שהגוף זקוק להם ביום אחד. אל תשכח להשאיר ג’רזי בנפיקה ליסבון את העור מכיוון שהעור ג’רזי נבחרת בלגיה בכדורגל מכיל כמות טובה של ויטמין C, כ -10 אחוז מהקצבה המומלצת היומית.

3. טיפוח עור ושיער – אם אתה לא אוהב לאכול את העור, הוא יכול לשמש לגירויים בעור וכשווי שמש כפי שהיה נעשה שימוש באלו. מניחים פרוסה על עיניים נפוחות ותכונותיו האנטי דלקתיות עוזרות להפחית נפיחות. הסיליקון והגופרית במלפפונים עוזרים לעורר צמיחת שיער.

4. ידוע כי מלפפון מכיל את Lariciresinol, Pinoresinol ו- Secoisolariciresinol. לשלושת הליגנים הללו יש היסטוריה חזקה של מחקר בקשר להפחתת הסיכון למספר סוגים לסרטן, כולל סרטן שד, סרטן שחלות, סרטן הרחם וסרטן הערמונית.

5. טיפול ביתי – מבטל מראה מעורפלת. לפני שמתקלח, שפשפו פרוסת מלפפון לאורך מראה והיא תבטל את המראה ערפל. במקום WD40, קח פרוסת מלפפון ושפשף אותו לאורך ציר חריק והדלת שלך תפסיק לחרוט.

6. משחרר נשימה רעה – קח פרוסת מלפפון ולחץ אותו עד גג הפה שלך עם לשון שלך למשך 30 שניות, הפיטוכימציאלים יהרגו את החיידקים בפה שלך אחראים לגרימת נשימה רעה.

7. תרופת הנגאובר – כדי להימנע מהנגאובר או כאב ראש של בוקר; אכלו כמה פרוסות מלפפון לפני השינה. מלפפונים מכילים מספיק סוכר, ויטמינים B ואלקטרוליטים כדי לחדש חומרים מזינים חיוניים רבים, מה שמפחית את עוצמת הנגאובר וכאב ראש כאחד.

8. מסייעים בירידה במשקל ועיכול – בשל תכולת הקלוריות הנמוכה שלה ותכולת המים הגבוהה שלה, מלפפון הוא תזונה אידיאלית עבור אנשים המחפשים ירידה במשקל. תכולת המים הגבוהה והסיבים התזונתיים במלפפונים יעילים מאוד בהפחתת גוף הרעלים ממערכת העיכול, ומסייעים ג’רזי גלאזגו ריינג’רס לעיכול. ניתן לראות בצריכה יומית של מלפפונים כתרופה לעצירות כרונית.

9. מרפא סוכרת, מפחית את הכולסטרול ושולט בלחץ הדם – מיץ מלפפונים מכיל הורמון הנדרש על ידי תאי הלבלב לייצור אינסולין שנמצא מועיל לחולי סוכרת. החוקרים מצאו כי תרכובת הנקראת סטרולים במלפפונים עשויה לסייע בהפחתת רמות הכולסטרול. מלפפונים מכילים הרבה אשלגן, מגנזיום וסיבים. אלה פועלים ביעילות לוויסות לחץ הדם. זה הופך את המלפפונים לטובים לטיפול בלחץ דם נמוך וגם לחץ דם גבוה.

10. מקדם בריאות המפרקים, מקל על גאוט וכאבי דלקת פרקים -מכשיר הוא מקור מצוין לסיליקה, שידוע כמסייע בקידום בריאות המפרקים על ידי חיזוק רקמות החיבור. הם עשירים גם בוויטמין A, B1, B6, C&D, חומצה פולית, סידן, מגנזיום ואשלגן. כאשר הם מעורבבים במיץ גזר, הם יכולים להקל על כאבי גאוט ודלקת פרקים על ידי הורדת רמות חומצת השתן

Leave a Reply

Your email address will not be published.